• Szanowni Państwo/Drodzy Uczniowie!

Informujemy, że uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024 odbędzie się 4 września 2023 r. (poniedziałek).

Przebieg uroczystości:

8:30 - Msza św. w kościele parafialnym.

9:20 – Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego w sali gimnastycznej.

9:50 - Spotkanie uczniów z wychowawcami klas.

około godz. 10:30 - zakończenie uroczystości

UWAGA!

Poniżej podajemy rozkład jazdy autobusu szkolnego obowiązujący w dniu 4 września oraz w całym roku szkolnym:

07:21 – Młynki

07:22 – Młynki II

07:26 – Budy

07:29 – Ruda Wolińska - obok szkoły

07:32 – Szostek V / Zalesie – przystanek autobusowy

07:34 – Szostek II – przy drodze gminnej

07:37 – Szostek I – skrzyżowanie dróg

07:40 - Czajków

07:43 – Toki – pętla

07:47 – Szostek III – naprzeciw posesji 14

07:50 – Ruda Szostkowska – na początku wsi

07:53 – Ruda Wolińska – obok szkoły

Odjazd autobusu po uroczystości szkolnej planowany jest około godziny 11.00, jednak uzależniony będzie od organizacji dowożenia w całej Gminie.

Plan lekcji zostanie zamieszczony na Librusie w najbliższym czasie. Ze względów organizacyjnych plan zajęć w miesiącu wrześniu może ulegać modyfikacjom. Prosimy śledzić bieżące informacje zamieszczane w dzienniku.

/-/Wiesława Rolewicz

• Leśne Inspiracje - X edycja konkursu fotograficznego 2023

•    Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Siedlcach zaprasza uczniów z klas VI, VII, VIII do wzięcia udziału w X edycji wojewódzkiego Konkursu Fotograficznego pt. "Leśne inspiracje".

Tematem Konkursu jest ukazanie piękna lasu i runa leśnego, poprzez wykonanie fotografii grzyba/grzybów w ich naturalnym środowisku.

Termin nadsyłania prac upływa 18 września 2023 r..

Zapraszamy uczniów do udziału w Konkursie.

Więcej informacji oraz Karty zgłoszenia znajdują się w załącznikach: